טיפולי הבהרת שיניים

איך זה עובד?
שאלות נפוצות

איך זה עובד?

טיפול פשוט ויעיל שמבוצע על ידי רופאי השיניים המנוסים של מכבידנט, בשימוש החומרים הטובים ביותר, ומעניק מראה של שיניים בהירות ונקיות.

אז מהם שלבי הטיפול? זה ממש פשוט, וחשוב לנו שתדעו איך זה עובד כדי שתוכלו להרגיש בנוח. אנחנו איתכם שלב אחר שלב. בואו נתחיל

ייעוץ ובדיקת התאמה ראשונית

הרופא שלנו יבצע הערכה של השיניים שלכם כדי שנוכל להתחיל.

ממתינים ונותנים לחומר הפעיל – לפעול

חומר ההבהרה המיוחד עושה את כל העבודה בזמן שאתם ממתינים בנחת. יש לכם מקסימום שעה לתכנן למי אתם מחייכים קודם.

המהפך נחשף! מוכנים לחיוך הבכורה שלכם?

חייכו רחב, הרופא יבדוק שהליך ההבהרה התבצע כראוי – וסיימתם. לפני שניפרד, נצייד אתכם במידע חיוני כדי שתוכלו לשמור על שיניים יפות לאורך זמן. לא לשכוח סלפי!

שאלות נפוצות

ריכזנו כאן את השאלות החשובות שקיבלנו בנוגע לטיפול הבהרת שיניים, והתשובות שכדאי לדעת:

מה זה בעצם הבהרת שיניים?

לשיניים שלנו יש שכבה פנימית בשם דנטין וחיצונית בשם אמייל. צבע השיניים הוא גנטי ועלול להשתנות עם הזמן בשל כתמים המצטברים על השיניים בגלל מזון, שתייה וסיגריות, ושחיקת שכבת האמייל. ההבהרה מחמצנת את הפיגמנטים בדנטין – זוכרים? השכבה שמתחת לאמייל – וכך השן נראית לבנה ובוהקת.

מה מורחים לי על השיניים?

ב-minty משתמשים בחומרי הבהרה בריכוזים שונים. התאמת החומר נעשית כמובן על ידי רופא השיניים לאחר בדיקה. כשהג'ל כבר על השיניים מגיע שלב הנורה המיוחדת שלנו, שמפעילה את החומר הפעיל באמצעות אנרגיה ולמעשה מעוררת אותו כדי ליצור את הבהרת השיניים. אתם בינתיים נחים בעמדות ההמתנה הנוחות.

מה היתרון בשיטת ההבהרה של minty לעומת שיטות אחרות?

איכות ומגוון החומרים והתאמתם האישית אליכם, מבטיחה טיפול ללא תופעות לוואי למעט מקרים נדירים. בנוסף, הטיפול החד פעמי והתוצאות המיידיות מחייכות בעד עצמן. חוץ מזה, גם מה שעוטף את הטיפול – האווירה המיוחדת, הרגועה והנעימה שב-minty, הופכות את טיפול ההבהרה עצמו ואת החוויה כולה ליוצאי דופן.

וזה מסוכן?

לא כשזה נעשה בידי צוות רופאים מיומן. אנחנו עובדים רק עם רופאי השיניים המנוסים של מכבידנט, פרוטוקול עבודה מסודר ומותאם אישית.

אבל ההבהרה יכולה לגרום לי נזק?

לא. השיניים והרקמות הרכות נבדקות לפני התהליך. בניהול נכון ובזהירות המתבקשת לא יגרם נזק.

אוקיי. ויהיו לי תופעות לוואי?

יתכן. אחוז החמצן והחומרים שלנו מבטיחים טיפול לרוב ללא תופעות לוואי, אבל לפעמים עשויה להתעורר רגישות בשיניים בזמן ההבהרה ובסיומה. היא מורגשת בעיקר כשאוכלים מתוק או קר, ואפשר לטשטש אותה בעזרת משחות שיניים עם פלואוריד. לעיתים רחוקות תתכן הופעת כתמים לבנים על השיניים – הם צפויים להיעלם כ-48 שעות לאחר הופעתם.

אז לכמה זמן זה מחזיק?

הבהרה איכותית כמו שלנו מחזיקה בממוצע 6 חודשים (יכול להשתנות אינדבידואלית). לאחר ביצוע טיפול הבהרת שיניים ,עוצמת ההבהרה קטנה והשיניים חוזרות לאטן לצבע המקורי. הקפדה על איכות התזונה והשתייה שלכם והימנעות מעישון, יסייעו בשימור ההבהרה במידה מסוימת.

ויש מצב שזה לא יצליח?

כמו שלכל אחד מאיתנו יש את השיניים שלו – גם ההבהרה פועלת אחרת על כל אחד. התוצאות קשות לניבוי ומשתנות מאדם לאדם, אבל הסיכויים להצלחה גבוהים מאד, והתוצאות כאמור מיידיות.

אז אפשר להבהיר שוב אם רוצים?

בטח. הבהרה חוזרת תעזור לכם להגיע לתוצאה מקסימלית וחיוך זוהר.

מה אחרי – מותר לי לשתות ולאכול? צריך להימנע ממאכלים מסוימים?

למשך 48 שעות אחרי הטיפול יש להימנע ממאכלים ומשקאות עם צבעי מאכל או בעלי פיגמנטים חזקים (למשל: קפה, תה, יין אדום, קוקה־קולה, סלק) כמו כן יש להימנע מעישון בטווח הזמן הזה. בנוסף, במהלך שבועיים לאחר הטיפול, הימנעו מטיפולים אצל רופא השיניים (החלפה או שחזור כתרים)

איך יודעים אם השיניים מתאימות להבהרה?

בדיוק בשביל זה אנחנו מתחילים את המפגש בינינו בבדיקה ממוקדת מהירה ויסודית. חשוב לדעת שהבהרת שיניים אינה מתאימה לנשים בהריון ונשים מיניקות, מעשנים כבדים, בעלי רגישויות בשיניים או מי שהצטברה להם אבנית רבה, ומקרים חמורים של נסיגת חניכיים. אם יש לכם כתרים או שחזורים קדמיים, חשוב לדעת שצבעם לא יתבהר, כך שכדאי לשקול להחליף אותם בנפרד ולהתאים אותם לצבע השיניים החדש.

ומאיזה גיל אפשר לעשות הבהרה?

כל עוד אתם מעל גיל 17 והשיניים שלכם טבעיות, כלומר אינן מושתלות, מצופות או כוללות כתרים.

מגיע לכם להרגיש כמו הגרסה הכי טובה של עצמכם

תאמו לי פגישה